Salon i Serwis KIA w Krakowie

TECHNOLOGIA I STYL W NAJLEPSZYM WYDANIU

 

Nowa Kia Stonic to kwintesencja niemal idealnego samochodu. Wyraźnie zarysowane poziome linie doskonale komponują się z opływowym kształtem. Dynamiczny design auta kojarzy się z pełną niezpomnianych wrażeń jazdą. Wygoda i jak najmniej powodów do stresu podczas podróży - to nasze priorytety. 

 

 

NOWA KIA STONIC TO DYNAMICZNY KOMAKTOWY CROSSOVER

 

Nowa Kia Stonic to kwintesencja niemal idealnego samochodu. Wnętrze Kia Stonic zostało wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz nowoczesne rozwiązania, mające na celu podniesienie poziomu komfortu.  Za kierownicą tego innowacyjnego crossovera będziesz czuć się pewnie i za każdym razem wyjątkowo.

 

 

ODWAŻNY DESIGN DLA TYCH, KTÓRZY LUBIĄ SIĘ WYRÓŻNIAĆ

 

Wyraźnie zarysowane poziome linie doskonale komponują się z opływowym kształtem. Dynamiczny i sportowy design auta kojarzy się z pełną niezapomnianych wrażeń jazdą. Decydując się na Stonic masz też możliwość pokazania własnego stylu i wybór dwukolorowego nadwozia.

 

TECHNOLOGIA I STYL W NAJLEPSZYM WYDANIU

 

Wygodne, przestronne wnętrze zapewnia komfort kierowcy i pasażerom nawet podczas długich podróży. Nowa Kia została wyposażona m.in. w system bezkluczykowy, kamery cofania z liniami naprowadzającymi czy systemy powiadamiające o pojazdach w martwym polu, o zmęczeniu kierowcy czy o ruchu drogowym. Dzięki zaawansowanym systemom bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy, w Kia Stonic zawsze będziesz czuć się pewnie. 

nowa kia stonic