Salon i Serwis KIA w Krakowie

Zupełnie Nowa Kia Sportage

Na spotkanie przygody. Nowa Kia Sportage

 

Nowa Kia Sportage przekracza oczekiwania. Przyciąga spojrzenia wyrazistą, dynamiczną stylistyką. Odznacza się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Zapewnia jeszcze wyższy poziom wygody i bezpieczeństwa. Jednym słowem — zachęca, by cieszyć się każdym dniem. Dzięki niej można czerpać z życia to, co najlepsze. Odkrywać nowe atrakcje. Poznawać miejsca bliskie i odległe. Ze spokojem wyruszać w nieznane. Nowa Kia Sportage to samochód dla ludzi aktywnych, ceniących innowacje i komfort.

Jakość, której można dotknąć

 

Nowa Kia Sportage wprost zachęca do zajęcia miejsca. Jej wnętrze jest pełne starannie dobranych materiałów wykończeniowych. Każdy detal wykonano z największą dbałością. Komfortowe fotele i miękkie w dotyku powierzchnie spowodują, że poczujesz się jak w domu. Nowy, ergonomiczny kokpit opracowano z myślą o kierowcy.

 

Przemyślane rozmieszczenie wszystkich elementów zapewnia wygodę i łatwość obsługi. Wszystkie ważne informacje prezentowane są w górnej części deski rozdzielczej. W części dolnej znajdują się elementy sterowania. Oto inteligentne i nowoczesne połączenie innowacyjności, wygody i elegancji.

 

Czytelny zestaw wskaźników z dużym 4,2-calowym wyświetlaczem TFT LCD podaje dokładne dane dotyczące jazdy.

 

Komfortowe fotele z tapicerką z perforowanej czarnej skóry z szarymi szwami pozwalają się odprężyć. Obydwa fotele przednie mogą być sterowane elektrycznie, podgrzewane i wentylowane. Fotel kierowcy ma dodatkowo elektrycznie sterowane w 4 kierunkach podparcie lędźwiowego odcinka kręgosłupa.

 

W eleganckim wnętrzu znajdziesz wysokiej jakości, miękkie w dotyku materiały, błyszczące wstawki i satynowane wykończenia. Wszystko w najlepszym guście.

Nowa definicja elegancji 

 

Nowa Kia Sportage przyciąga uwagę, intryguje i porusza. Wyróżnia się muskularnym, proporcjonalnym nadwoziem o sportowym charakterze. Głębokie przetłoczenia maski silnika i typowy dla wszystkich modeli Kia grill chłodnicy podkreślają dynamicznego ducha pojazdu. Eleganckie akcenty stylistyczne, takie jak zaokrąglone, szerokie lampy tylne, dopełniają całości.

 

Emocje w każdym detalu

 

Nowa Kia Sportage w wersji GT Line wyróżnia się jeszcze bardziej sportowym wyglądem. Nadwozie z energetyzującymi akcentami wzbudza dodatkowy dreszczyk emocji. Ażurowy grill chłodnicy, światła przeciwmgielne LED przypominające kostki lodu, wyeksponowana podwójna końcówka układu wydechowego. To tylko niektóre z wyrazistych detali tej wersji. Całości dopełniają oryginalne, 19-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego.

Ruszaj przed siebie

 

Czasami warto jest opuścić utarte szlaki. Skręcić w nieznane, poczuć smak przygody. Nowa Kia Sportage powstała właśnie po to, by dawać pełnię swobody i poczucia kontroli. Zaawansowane układy SUV-a z napędem 4×4 stale monitorują warunki jazdy. Umożliwia to utrzymywanie przyczepności na nierównych, luźnych i śliskich nawierzchniach. Podnosi także stabilność podczas skręcania. Innowacyjny układ kierowniczy wspomagany silnikiem elektrycznym (R-MDPS) zamontowanym na przekładni kierowniczej zapewnia jeszcze większą precyzję prowadzenia i lepsze panowanie nad pojazdem.

 

Najwyższy standard 

 

Aby zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, nadwozie wzmocniono elementami ze stali o wyjątkowej wytrzymałości. W przypadku kolizji kierowcę i pasażerów chroni również 6 poduszek powietrznych. Jednocześnie najnowsze elektroniczne układy bezpieczeństwa czynnego pomagają unikać zagrożeń.