Salon i Serwis KIA w Krakowie

Wyrusz na spotkanie z Nową Kia PICANTO

 

Przedstawiamy nową Kia Picanto. Niewielki samochód pełen pozytywnej energii. Kolejną generację modelu charakteryzuje szereg innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą wygodę, zapewniają bezpieczeństwo i łączność ze światem. Oto doskonałe połączenie młodego ducha i nieskrępowanej radości z jazdy.

 

Nowa Kia Picanto zaskakuje sportowym zacięciem. Wyróżnia się dynamiczną linią nadwozia i efektownymi akcentami stylistycznymi. Wystarczy spojrzeć na zderzak przedni czy grill chłodnicy.To atrakcyjne, nieduże auto jest idealne do jazdy miejskiej. Dostępne w wielu żywiołowych kolorach sprosta najbardziej wyszukanym gustom.

 

 

PRZESTRZEŃ

wielkich możliwości

 

Uważasz, że miejski samochód nie może być obszerny? A jednak! Nowa Kia Picanto zaskakuje przestronnością. Zadziwia ilością miejsca nad głową, na poziomie ramion i na nogi. Również na tylnej kanapie. Z kolei podgrzewanie kierownicy i foteli przednich podnosi komfort w zimne dni.

Wybierz kolor który najbardziej pasuje do Ciebie

MIEJSKA

elegantka

 

Nowa Kia Picanto zaskakuje sportowym zacięciem. Wyróżnia się dynamiczną linią nadwozia i efektownymi akcentami stylistycznymi. Wystarczy spojrzeć na zderzak przedni czy grill chłodnicy.To atrakcyjne, nieduże auto jest idealne do jazdy miejskiej jak i również sprawdzi się w dłuższej trasie,

NAPĘDZA

do działania

 

Silniki nowej Kia Picanto są niezawodne i oszczędne. Idealnie dopasowane do jazdy miejskiej.

 

Silnik Kappa 1.0 MPI Silnik 1.0 MPI o mocy maksymalnej 67 KM.

 

Silnik Kappa 1.2 MPI Silnik 1.2 MPI o mocy maksymalnej 84 KM z podwójnym układem CVVT.

Nowa Kia Picanto. Ruszaj po więcej.

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotr Zalewski  

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.