Salon i Serwis KIA w Krakowie

SERWIS MOBILNY KIA

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Serwis KIA | Serwis Mobilny KIA 

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotrek Zalewski

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Serwis KIA Motors

ul. Klimeckiego 25

30-705 Kraków

 

pn. - pt.: 7:00 do 19:00

sobota:   8:00 do 14:00

 

tel.: 12 257 35 00

serwis@rmfilipowicz.pl

Kierownik Serwisu KIA 

Dariusz Król

 

gsm: 601 669 029

dariusz.krol@rmfilipowicz.pl

Specjalista d/s gwarancji KIA 

Grzegorz Igielski

 

gsm: 695 662 222

grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl

Doradca Serwisowy KIA 

Andrzej Kurowski

 

gsm: 695 660 044

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Specjalistka d/s jakości KIA 

Agnieszka Matuła

 

gsm: 695 661 133

agnieszka.matula@rmfilipowicz.pl

Doradca Serwisowy KIA 

Mariusz Niewczas

 

gsm: 695 66 00 33

mariusz.niewczas@rmfilipowicz.pl

Doradca Serwisowy KIA 

Dariusz Nosek

 

gsm: +695 66 00 33

dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl

Długo pracujesz? Nie masz z kim zostawić małego dziecka? Nie wiesz jak do nas trafić? zwyczajnie brak ci czasu? Nie szkodzi, przygotowalismy dla ciebie coś specjalnego.

 

Reagując na potrzeby naszych Klientów, wprowadzamy do oferty usługę "Serwis Mobilny – bez wychodzenia z domu" - odbioru samochodu z wybranego przez Ciebie miejsca na terenie Krakowa aby komfort i wygoda Twojego życia nie uległy zmianie. Po skończonej naprawie Twoj samochód odprowadzimy we wskazane przez Ciebie miejsce.

 

JAK TO DZIAŁA?

Wystarczy, że telefonicznie zgłosisz się do Biura Obsługi Klienta tel.: 12 257 35 00 lub wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Nasz pracownik przyjedzie do Ciebie po samochód. Już na miejscu przekażesz mu swoje uwagi dotyczące pojazdu. Twój samochód trafi do naszego serwisu gdzie zajmą nim się profesjonaliści. Telefonicznie lub za pomocą e-maila otrzymasz od Doradcy Serwisowego wycenę kosztów naprawy którą po Twojej akceptacji zrealizujemy. Po usunięciu usterek, możesz samochód odebrać osobiście w siedzibie Firmy, lub jeśli uznasz to za konieczne odwieziemy go we wskazane miejsce. Dodatkowo jeśli zajdzie taka potrzeba  dysponujemy flota samochodów zastępczych do dyspozycji naszych klientów na czas naprawy samochodu.

 

JAKIE SĄ KOSZTY TAKIEJ USŁUGI?

Koszt usługi "Serwis Mobilny – bez wychodzenia z domu"  to zaledwie 89 złotych. Prawda, że niewiele? Wyobraź sobie sytuację, że zanim zaczniesz pracę, spod biura kierowca odbierze Twój samochód i zawiezie do serwisu, a zanim skończysz – samochód już gotowy czeka na Ciebie. Wygodne? Pewnie że tak. Oszczędzasz dużo czasu, a taksówka od nas i tak prawdopodobnie będzie kosztować więcej.