Salon i Serwis KIA w Krakowie

Zupełnie Nowa KIA

już w Salonie

 

NOWA KIA RIO - DAJ SIĘ OCZAROWAĆ

Obok nowej Kia Rio nie sposób przejść obojętnie. Jest atrakcyjna, przyciąga spojrzenia i potrafi sprostać wszelkim wymaganiom. Nowoczesna, dynamiczna linia nadwozia, wysoki poziom komfortu, bogate wyposażenie i najnowsze rozwiązania techniczne - dzięki nim jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Z kolei zaawansowane układy bezpieczeństwa gwarantują tak potrzebny spokój ducha.

 

CIESZ SIĘ ŻYCIEM

Nowa Kia Rio to samochód stworzony dla osób pełnych energii. Przestronne wnętrze jest wygodne. Składana kanapa tylna podnosi praktyczność, a nowoczesne funkcje multimedialne zapewniają łączność ze światem. Kolejne zalety nowej Kia Rio to doskonałe własności jezdne i niskie zużycie paliwa. Zwieńczeniem jej atutów jest wiodąca w branży 7-letnia gwarancja. Czy można chcieć więcej?

 

ZAWSZE PRZED SIEBIE

Nowa Kia Rio jest nowoczesna i elegancka. Aerodynamiczne, pełne dynamiki nadwozie aż kipi energią! Wystarczy spojrzeć na charakterystyczny grill chłodnicy, nowe 17-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego oraz efektowne dwufunkcyjne lampy przednie z diodowymi światłami do jazdy dziennej.

MAKSIMUM

wygody

 

Eleganckie, zaprojektowane z myślą o kierowcy wnętrze to silny atut nowej Kia Rio. Przyjemne w dotyku materiały, ergonomiczne fotele przednie, najnowsze technologie multimedialne oraz inteligentny kluczyk gwarantują pełną wygodę. Mnogość udogodnień i nowoczesnych rozwiązań, funkcjonalność oraz przestronność wykraczają daleko poza standard typowy dla aut kompaktowych.

MIEJSKA

elegantka

 

Nowa Kia RIO zaskakuje sportowym zacięciem. Wyróżnia się dynamiczną linią nadwozia i efektownymi akcentami stylistycznymi. Wystarczy spojrzeć na zderzak przedni czy grill chłodnicy. To atrakcyjne, nieduże auto jest idealne do jazdy miejskiej jak i również sprawdzi się w dłuższej trasie.

NAPĘDZA

do działania

 

Kia Rio zadziwia osiągami. Zmodyfikowane zawieszenie zapewnia znakomite trzymanie się drogi i doskonałe własności jezdne. Wysoki komfort prowadzenia to kwintesencja dopracowanej konstrukcji. Gama silników i skrzyń biegów odpowiada rozmaitym oczekiwaniom.

Nowa Kia Rio 2017