Salon i Serwis KIA w Krakowie

KIA VENGA PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ

Uniwersalna i wszechstronna.

 

Kia Venga to „dziecko” Europejskiego Centrum Projektowego KIA we Frankfurcie. Stąd jej pełna stylu, europejska linia, która cieszy oko. Zaznacza swój nowoczesny i dynamiczny wygląd w subtelny sposób, który się nie nudzi. Choć to bardzo zgrabne, miejskie auto, ma do zaoferowania sporo przestrzeni w środku, która zdecydowanie poprawia komfort użytkowania.  Wysoka linia dachu, nietypowo duży rozstaw osi oraz przeszklony dach sprawiają, że KIA Venga staje się samochodem niesłychanie praktycznym i wielofunkcyjnym.

 

Nasi projektanci tworząc Vengę mieli pełną swobodę i mogli puścić wodze fantazji, ich jedynym zadaniem było stworzyć samochód, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. Właśnie dzięki temu KIA Venga obfituje w inteligentne i nowoczesne rozwiązania.

 

Dodatkowym i niepodważalnym atutem Vengi jest zaufanie, które wzbudza. Dzieje się tak za sprawą udzielanej na aż 7 lat gwarancji. Oprócz tego zapewniamy 12 lat gwarancji na perforację nadwozia. Jest to niewątpliwie praktyka, na którą możemy sobie pozwolić jedynie dzięki pewności, że nasze samochody są najwyższej jakości.

 

 

PRZESTRZEŃ

wielkich możliwości

 

Wysoka linia dachu i duży rozstaw osi gwarantują wystarczającą przestrzeń nad głową i dużo miejsca na nogi. Dzięki swej przestronności Kia Venga to wprost wymarzone auto dla aktywnych. Ruszaj i korzystaj ze wszystkich możliwości!

Panoramiczne

okno dachowe

 

Niezwykła perspektywa! Panoramiczne okno dachowe otwiera zupełnie nowe perspektywy. Dzięki niemu możesz pełniej podziwiać widoki. I to bez względu na pogodę za oknem.

NAPĘDZA

do działania

 

Nowa Kia Venga lubi pędzić przed siebie. Dostępna jest z dwoma silnikami

benzynowymi i dwoma wysokoprężnymi, o pojemności skokowej 1,4 i 1,6 litra.

Rozwijają one moc maksymalną od 90 do 128 KM. Nowoczesne jednostki wysokoprężne CRDi wyposażone są w szynę paliwową

common rail drugiej generacji

driving footage kia venga

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotr Zalewski  

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

POMIEŚCI

wszystkich i wszystko

 

Życie rodzinne dostarcza wielu przygód. Dlatego nowa Kia Venga to auto funkcjonalne, dobre

na każdą okazję. Jego nowoczesne, zwarte nadwozie skrywa przestronne wnętrze. Zmieszczą

się w nim najbliżsi i ich ekwipunek.

Wybierz kolor nadwozia, który najbardziej pasuje do Ciebie.