Salon i Serwis KIA w Krakowie

Kia Stinger - Marzenie o prawdziwym Gran Turismo 

 

Nowa Kia Stinger to samochód, który demonstruje pasję i ambicje projektantów. Eleganckie, starannie ukształtowane nadwozie nowej Kia Stinger to zapowiedź niezwykłych osiągów. Ten imponujący samochód zapowiada erę nowatorskieji niekonwencjonalnej stylistyki, wyjątkowych osiągów i ekscytujących doznań z jazdy.

 

Nowa Kia Stinger zapewnia wyjątkową przyjemność prowadzenia, a zarazem najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jest to zasługą konstrukcji nadwozia i podwozia, która zapewnia również doskonałe własności aerodynamiczne, podnosi osiągi i komfort jazdy.

WYMARZONE OTOCZENIE 

 

Witamy we wnętrzu szlachetnych materiałów i klasycznej elegancji.Nowa Kia Stinger to samochód dla konesera. Całe jej wnętrze zaprojektowano z myślą o kierowcy.Uwagę przyciągają stylowe, okrągłe otwory wentylacyjne i inne elementy wykończenia z aluminium lub czarne o wysokim połysku.

Wybierz kolor nadwozia Kia Stinger który najbardziej pasuje do Ciebie

NADZWYCZAJNE

doznania 

 

Każda wyprawa z Kia Stinger dostarczy niezapomnianych wrażeń. Aby zapewnić jak najlepsze doznania z jazdy, przeprowadzono wiele badań. Konstruktorzy opracowali nowoczesny napęd na tylne lub wszystkie koła,pełne wigoru, mocne silniki oraz stworzyli stabilne i lekkie nadwozie o aerodynamicznej linii.

kia stinger

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotr Zalewski  

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

*Wartości dla kół 18-19”*

 

** Dane zużycia paliwa mają charakter porównawczy i zostały uzyskane na stanowisku pomiarowym wg normy 80/1268/EEC. Wartości rzeczywiste mogą być inne w zależności od warunków i stylu jazdy. Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów, oraz na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury (obecnie: http://www.mi.gov.pl/ Poza wielkością zużycia paliwa przez samochód, również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej, mają wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie.

 

**Szczegółowy zakres i warunki znajdują się w książce gwarancyjnej danego pojazdu Wszystkie produkowane obecnie samochody KIA są wykonywane z materiałów spełniających, pod kątem możliwości odzysku i recyklingu, wymagania określone w normie ISO 22628 i uzyskały w tym zakresie europejskie świadectwa homologacji zgodne z dyrektywą 2005/64/WE. KIA Motors Polska zapewnia wszystkim użytkownikom samochodów sieć odbioru pojazdów po zakończeniu ich eksploatacji zgodną z wymaganiami ustawy z 25 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (Dz. U. Nr 25, poz. 202, z późn. zm.)