Salon i Serwis KIA w Krakowie

Gotowi na kolejną przejażdżkę?

 

Oto najnowsza Kia Sorento — większa i wygodniejsza, niż poprzedni model. Docenisz jej komfort i niezawodność. Niezależnie od tego, którą wersję wybierzesz, spełni ona Twoje ponadprzeciętne oczekiwania. Sorento odznacza się nowoczesną i zdecydowaną stylistyką, najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz najwyższą jakością wykonania. Połączenie wszystkich tych zalet sprawia, że jazda staje się naprawdę ekscytująca.

 

Wyjątkowa trwałość. Nadzwyczajna solidność. Nie ulega wątpliwości, że pojazd klasy SUV budzi respekt solidnym wyglądem i dużymi wymiarami. Ale wielkość to nie wszystko. Jeżeli przyjrzysz się bliżej, odkryjesz precyzję wykonania i starannie zaprojektowane detale. Dzięki nim Kia Sorento przyciąga spojrzenia i stanowi stylistyczną wizytówkę Kia. Jest niezwykle dopracowana i niezawodna. Dlatego jak każdy inny samochód marki Kia, została objęta wiodącą w branży, 7-letnią gwarancją.

KOMFORT I NOWOCZESNOŚĆ

wielkich możliwości

 

Wnętrze Kia Sorento jest uporządkowane i zachęca do zajęcia miejsca. Każdy detal został zaprojektowany z myślą o kierowcy — począwszy od dzielonej, przejrzystej konsoli centralnej, poprzez zaokrągloną osłonę zestawu wskaźników.

Wybierz kolor Kia Sorento który najbardziej pasuje do Ciebie

PEŁNA OTWARTOŚĆ

na nowe wyzwania

 

Kia Sorento może przewieźć nawet najbardziej nieporęczny bagaż. Jest pojemna, a mnogość aranżacji wnętrza decyduje o jej uniwersalności. Standardowe relingi dachowe dodatkowo poszerzają jej możliwości.

kia sorento

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotr Zalewski  

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.