Salon i Serwis KIA w Krakowie

Nowa Kia OPTIMA - Relaks, spokój i wygoda.

 

Atrakcyjny wygląd, innowacyjne rozwiązania techniczne, pełen komfort. Oto najważniejsze zalety nowej Optimy. Każda jej wersja spełnia inne oczekiwania. Elegancki sedan to samochód człowieka biznesu. Przestronne kombi jest idealnym samochodem rodzinnym. Auto hybrydowe podkreśla indywidualizm i nowoczesność kierowcy. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, możesz mieć pewność, że każda z nich odznacza się najwyższą jakością wykonania, oryginalną stylistyką i dobrymi osiągami.

 

Poznaj Nową Kia OPTIMA i daj się zaskoczyć.

Komfort tylko dla Ciebie

 

Nawet w najbardziej stresujące dni nowa Kia Optima gwarantuje pełne odprężenie. Przestronność, kokpit zwrócony w stronę kierowcy i wentylowane fotele zapewniają pełną wygodę.

 

Całe wnętrze wykończono wysokiej jakości, miłymi w dotyku materiałami. Odpowiednie wyciszenie sprawia, że jazda staje się przyjemności. Nowoczesne wnętrze zaprojektowane z myślą o kierowcy i najlepsze w klasie rozwiązania pozwalają w pełni skoncentrować się na prowadzeniu.

 

Wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki. Wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3” Zestaw wskaźników może być wyposażony w czytelny, kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny o przekątnej 4,3 cala (wersje L i XL). Prezentuje on podstawowe informacje, takie jak średnie zużycie paliwa czy temperatura zewnętrzna. Wersja M wyposażona jest w równie czytelny wyświetlacz monochromatyczny o przekątnej 3,5 cala.

 

Bezprzewodowa ładowarka urządzeń mobilnych. Korzystaj z wygody ładowania zbliżeniowego. Wystarczy położyć na konsoli centralnej przystosowany do takiego rodzaju ładowania telefon lub inne urządzenie. Do ładowania nie potrzeba przewodów!

 

System nagłośnienia Premium. Ten zaawansowany zestaw obejmuje 10 głośników i 8-calowy głośnik niskotonowy ze wzmacniaczem zewnętrznym. Zestaw głośnomówiący z łączem Bluetooth Wbudowany mikrofon komunikuje się z telefonem przez łącze Bluetooth. Cały czas możesz być w kontakcie.

 

Nowa definicja elegancji

 

Nowa Kia Optima przyciąga uwagę, intryguje i porusza. Wyróżnia się muskularnym, proporcjonalnym nadwoziem o sportowym charakterze. Głębokie przetłoczenia maski silnika i typowy dla wszystkich modeli Kia grill chłodnicy podkreślają dynamicznego ducha pojazdu. Eleganckie akcenty stylistyczne, takie jak zaokrąglone, szerokie lampy tylne, dopełniają całości.

 

Emocje w każdym detalu

 

Nowa Kia Optima wyróżnia się jeszcze bardziej sportowym wyglądem. Nadwozie z energetyzującymi akcentami wzbudza dodatkowy dreszczyk emocji. Ażurowy grill chłodnicy, światła przeciwmgielne LED przypominające kostki lodu, wyeksponowana podwójna końcówka układu wydechowego. To tylko niektóre z wyrazistych detali tej wersji. Całości dopełniają oryginalne, 19-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego.

Ruszaj przed siebie

 

Czasami warto jest opuścić utarte szlaki. Skręcić w nieznane, poczuć smak przygody. Nowa Kia Optima powstała właśnie po to, by dawać pełnię swobody i poczucia kontroli. Zaawansowane układy z napędem na przednią oś stale monitorują warunki jazdy. Umożliwia to utrzymywanie przyczepności na nierównych, luźnych i śliskich nawierzchniach. Podnosi także stabilność podczas skręcania. Innowacyjny układ kierowniczy wspomagany silnikiem elektrycznym (R-MDPS) zamontowanym na przekładni kierowniczej zapewnia jeszcze większą precyzję prowadzenia i lepsze panowanie nad pojazdem.

 

Najwyższy standard

 

Aby zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, nadwozie wzmocniono elementami ze stali o wyjątkowej wytrzymałości. W przypadku kolizji kierowcę i pasażerów chroni również 6 poduszek powietrznych. Jednocześnie najnowsze elektroniczne układy bezpieczeństwa czynnego pomagają unikać zagrożeń.

 

Najnowsze rozwiązania 

 

W Kia Motors, troska o naszą planetę i jej mieszkańców jest zawsze naszym priorytetem. Dokładamy starań, by wspólny świat stawał się lepszy. W 2009 r. wprowadziliśmy znaczenie  EcoDynamics.  Noszą  go  pojazdy  najbardziej  przyjazne środowisku.  Wykorzystują  one  technologie  ograniczające zużycie  paliwa  i emisję  spalin,  takie  jak  napęd  hybrydowy, elektryczny i wodorowy.

 

O środowisko naturalne dbamy podczas całego cyklu życia naszych pojazdów. Projektujemy samochody z myślą o recyklingu, podnosimy ich wydajność energetyczną i zwiększamy  poziom  odzysku  surowców  wtórnych.  Możliwie  często wykorzystujemy  materiały  i technologie  przyjazne  dla środowiska.

 

W ten  sposób  ograniczamy  zużycie  energii  przez  zakłady produkcyjne i przez wytwarzane pojazdy, a także wspieramy walkę ze zmianami klimatycznymi. Wybierając amochód marki  Kia  potwierdzasz,  że  środowisko  naturalne  i nasza wspólna przyszłość nie są Ci obojętne.